Ana Sayfa

KURUMSAL

Hakkımızda

İz Gayrimenkul Geliştirme İnşaat Yönetim A.Ş.'nin de dahil olduğu Zülfikarlar Holding 1942 yılında İstanbul Eminönü'de kimyevi maddeler sanayi üzerine ticari hayatına başlamış, güçlü mali bünyesiyle geçen 60 yıl içinde faktoring, Enerji ve dış ticaret dallarında da faaliyet göstererek hızla büyümüştür.

İz Gayrimenkul Geliştirme İnşaat Yönetim A.Ş. grubun en genç firma olma unvanını 2007’de kurulan Tesla Enerji’den 2011 yılında devralmış ve dört yıldır faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir.

İlk İnşaat deneyimini kendi Holding binasıyla yapan İz Gayrimenkul, daha sonra Hidro Elektrik Santralleri ile inşaat faaliyetlerini sürdürmüştür. Gurubun Yatırım projeleri olan bu santrallerin dışında Kentsel Dönüşüm projelerinde söz sahibi olmayı benimseyen şirket bu hedefle Bağdat Caddesinin en büyük binalarından biri olan 80 Dairelik Atalay Residience’ı yapmaya başlamıştır.

Ayrıca ilk etapta lisansı alınan Rüzgar Santrali ve pek yakında lisans çalışmaları bitecek bir Doğalgaz çevrim santralleri bir de Hidro Elektrik santrali inşa edilmeye başlanacaktır.

Hedefleri arasında yatırım projeleri yapmanın yanında ticari ve konut projeleri üretmek de olan İz Gayrimenkul, önümüzdeki 10 yıl boyunca sektöründe kendinden bahsedilen güçlü, dinamik bir şirket olmayı hedeflemektedir.

Müşteri Hizmetleri

0216 481 90 00

Dilek ve Önerileriniz
için 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

İz Gayrımenkul Geliştirme İnşaat
Zülfikarlar Holding Şirketidir.